توجه

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

اطلاعیه ی انتخاب رشته ی کنکور سراسری

معرفی خدمات آموزشی

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

انتخاب­ های مهم همواره سرنوشت انسان­ ها را در مرحله­ ای خاص تغییر داده است. آنچه که در این دوره، سرنوشت جوانان و نوجوانانِ ما را دستخوش تغییر کرده است، انتخاب رشته­ ی تحصیلی و محل تحصیل در دوره­ ی کارشناسی می­ باشد.

با توجه به تجارب مؤسسه کوثر نورعلوی در مشاوره و هدایت تحصیلی دانش ­آموزان و داوطلبان کنکور سراسری، گروه تخصصی مشاوره و انتخاب رشته­ ی مؤسسه تحت­ نظر جناب دکتر مهدی تلوری بر آن شد که خـدمات جامع­ تری در این رابطه به داوطلبان تهرانی و شهرستانی ارائه دهد که به فضل الهی بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

خدمات ارائه شده به شرح ذیل می­ باشد:

 1. انتخاب رشته کامپیوتری و دستی
 2. مشاوره فردی
 3. مشاوره گروهی در قالب گروه ­های سه نفره و پنج نفره
 4. مشاوره و انتخاب رشته به­ صورت تلفنی و اینترنتی (برای دانش ­آموزان شهرستانی و افرادی که امکان حضور در محل موسسه را ندارند.)
 5. انتخاب رشته به صورت تضمینی
 6. مشاوره و انتخاب رشته ی رایگان برای داوطلبان با رتبه ­ی کشوری زیر 1000

 

با توجه به محدود بودن زمان انتخاب رشته و درخواست های داوطلبان برای وقت مشاوره،پیش ثبت نام مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری 95 از 29 خرداد آغاز می شود.

 

برای پرکردن فرم پیش ثبت­ نام اینجا را کلیک کنید.

 

مهدویت و دکترین ظهور

معرفی خدمات آموزشی

 

استاد : دکتر مهدی تلوری

تحصیلات : دکترای مبانی نظری اسلام

 یکی از وظایف شیعیان تشکیل حکومت عدل جهانی؛ تحقق انقلاب اسلامی، تثبیت آن، تشکیل دولت اسلامی و در نهایت تمدن جهانی اسلام است. و این امر محقق نمی‌شود مگر با تربیت نسلی که بتواند با شناخت از هدف و تلاش جهت ساخت تمدن نوین اسلامی گام های لازم را بردارد. در ابتدای کار این تربیت و تغییر نسل اتفاق نمی‌افتد مگر با آموزش نسل حاضر؛ از این رو لزوم ایجاد یک دوره آموزشی جهت تربیت نسل مهدوی امری واجب و اجتناب ناپذیر است.

به همین منظور دوره ای آموزشی تحت عنوان «دکترین ظهور» برگزار می گردد.

 امید است در این دوره ضمن آشنایی دانشجویان با مفاهیم بنیادین و راهبردی مهدویت و تمدن نوین اسلامی، ایجاد دغدغه و آگاهی از ظرفیت های موجود، حرکت در جهت زمینه سازی ایجاد تمدن نوین اسلامی در راستای تحقق امر ظهور تسریع شود.

 سرفصل مطالب:

 • مفاهیم علمی و عملی
 • ارتباط ظهور و تمدن نوین اسلامی
 • جایگاه تربیت نیروی انسانی در تشکیل تمدن اسلامی
 • راهبرد و اصول مهم در تربیت نیروی زمینه ساز ظهور و مسؤلیت پذیر در قبال حضرت
 • نحوه سازمان دهی گروه های دانشجویی فعال در دانشگاه ها در راستای ظهور حضرت

تاریخ شروع دوره: 26 فروردین 1395

زمان برگزاری: پنجشنبه ها ساعت 10 الی 12 صبح، به مدت 7 جلسه.

مکان: دانشکده ی داروسازی دانشگاه تهران- ساختمان قدیم – طبقه ی همکف – سالن شهید عابدینی

هزینه: صلوات بر حضرت محمد صلی الله علیه و آله

جهت ثبت نام این دوره با شماره ی 77684852 تماس حاصل فرمائید.

 

صهیونیسم شناسی

معرفی خدمات آموزشی صهیونیسم شناسی

 استاد : دکتر بیات

جامعه ما باید تاریخ را تحلیل کند و گرنه ماهم مانند کوفیان خواهیم بود و این مستلزم تغییر نوع نگاهها است، بررسی ها باید با دقت و تیز بینی باشد چرا که کربلا یک کلاس و درس است و نباید تنها به گریه و اشک بسنده کرد.

بر اساس آیه 82 سوره ی مبارکه ی مائده ، سرسخت ترین دشمن اسلام یهود است و این نیازمند تحلیل و بررسی آیات قرآنی است چرا که صهیونیسم ادامه ی راه شیطان است و همانگونه که شیطان با تخطی از فرمان الهی در مقابل خداوند ایستاد یهود نیز با سرپیچی از دستورات انبیاء الهی با وجود مشاهده ی معجزات بزرگ در مقابل آنها ایستادند.

یهود سابقه ی برخورد با کتاب خدا و عترت را دارد و در طول تاریخ این مساله کاملا روشن است آنها کتاب های تورات و انجیل را تحریف کردند و انبیاء الهی را نیز تکذیب می کردند و به قتل می رساندند و در کتابهایشان پیامبران معصوم را گناهکار و کافر و مشرک معرفی کردند.

تخصص یهودیان در برنامه ریزی بلند مدت است هدف آنان نابودی دین و سلطه بر جهان است وسعی می کنند تا در طول تاریخ ردپایی از خود به جا نگذارند.

آموزش فن بیان

معرفی خدمات آموزشی آموزش فن بیان

نام  استاد : مهدی تلوری

تحصیلات : دکترای مبانی نظری اسلام

نحوه ارائه و انتقال آموخته های علمی و مفاهیم ذهنی و اعتقادات و باورهای دینی و انقلابی به مخاطبان در قالب گفت و گوهای عادی ، تدریس ، سخنرانی و مدیریت مخاطبان درجلسه ، کلاس و تالار سخنرانی آموزش داده میشود.

عموم دانشجویان و فعالان وعناصر فرهنگی در انتقال آموخته های علمی و مفاهیم ذهنی و اعتقادات و باورهای دینی و انقلابی به مخاطبان در قالب گفت و گوهای عادی تا تدریس وسخنرانی مشکل جدی دارند و از این جهت به رشد و تعالی خود و دیگران ضربه میزنند. این نقطه ضعف و مشکل اساسی در ارتباط با مخاطب باید برطرف شود.

مخاطبین این دوره  نحوه بیان دانش و اطلاعات و باورهای خود به دیگران را فرا خواهند گرفت و با تمرین بسیار میتوانند آن را به یکی از مهارت های خود تبدیل نمایند.

ازدواج و همسرداری

معرفی خدمات آموزشی ازدواج و همسرداری

نام  استاد : مهدی تلوری

تحصیلات : دکترای مبانی نظری اسلام

افزایش آسیب های اجتماعی در دو دهه اخیر بر پیکر خانواده از یکسو و نقش بسیار ارزنده ازدواج و خانواده در رشد دینی ،الهی و انقلابی فرد و جامعه از سوی دیگر ضرورت غیر قابل انکار توجه به این موضوع را نشان می دهد .
در این دوره آموزش دانشها و مهارت های ازدواج در سه مرحله قبل ، حین وبعد از ازدواج مبتنی بر یافته های علمی ، مبانی دینی و تجارب ارزشمند سی ساله مدرس برگرفته از مشکلات متداول مخاطبان جلسات مشاوره خانواده ، مبنای دوره آموزشی خواهد بود

مخاطبین پس از پایان این دوره توان تشخیص و تصمیم گیری بهتر و دینی تر در حوزه ازدواج و همسرداری را پیدا خواهند کرد.

 

 

1 2 3